Zlatý partner

About OneTrust PreferenceChoice ™

OneTrust PreferenceChoice™ enables marketing teams to drive engaging user experiences and build trust while demonstrating compliance across 100s of global data privacy regulations, including the CCPA, TCPA, CASL and GDPR. With PreferenceChoice, organizations can implement privacy into marketing and sales activities, collect user consent and preferences across channels, scan for website and mobile app tracking technologies, automate consumer rights requests, and maintain historical consent records in a central location. OneTrust PreferenceChoice is a part of OneTrust, the #1 most widely used privacy, security and trust platform used by more than 5,000 customers and powered by 75 awarded patents. OneTrust PreferenceChoice seamlessly integrates with the entire OneTrust platform, including, OneTrust Privacy, OneTrust Vendorpedia™, OneTrust DataGuidance™ and OneTrust GRC.

For more, visit PreferenceChoice.com or connect on LinkedInTwitter and Facebook.

Stříbrný partner

Gemius je obchodněporadenskás polečnost poskytující data, řešení a doporučení v oblasti správy online reklamních kampaní, monitoringu a analýzy webových stránek či profilů internetových uživatelů. Informace poskytnuté společností jsou základem pro každodenní marketingové a e-commerce aktivity téměř 2000 firem z odvětví financí, telekomunikace, IT, obchodu, FMCG, automobilového průmyslu, farmaceutiky, předních reklamních agentura reklamních sítí, mediálních domů, vydavatelů a zadavatelů reklamy z celého světa.

Působíme na 30 trzích v Evropě, na Blízkém východě a v Africe. Prostřednictvím lokálních poboček ve více než 12 státech spolupracujeme s profesními organizacemi věnujícími se globálnímu a lokálnímu rozvoji internetového trhu.

Naše studie provádíme na základě vlastní metodiky a technologické infrastruktury za přísného dodržování ICC/ESOMAR norem. Společnost zaměstnává kolem 300 odborníků včetně IT specialistů, matematiků, sociologů a psychologů. Měsíčně analyzujeme 300 miliard událostí vyskytujících se ve virtuálním světě, tj. zobrazení stránek a kliknutí, která byla uskutečněna internetovými uživateli. Společnost byla založena v roce 1999. Více informací naleznete na www.cz.gemius.com.

Bronzoví partneři

Adform je jednou z vedoucích technologických společností v oblasti digitální reklamy. Poskytuje integrovanou “software-as-a-service” platformu pro nákup, správu a výdej digitální reklamy. Adform full-stack řešení obsahuje Data Management Platformu, Demand Side Platformu a Ad Serving Platformu s pokročilou analytikou, reportingem a kreativními nástroji, které umožňují řízení vysoce efektivních globálních reklamních kampaní. Adform byl založen v Dánsku v roce 2002 a jeho portfolio klientů zahrnuje přední světové agentury, přímé klienty, konzultační firmy a vydavatele.

Měníme svět mediálního plánování. Daty a přístupem. Jsme digitální mediální agentura se zápalem pro značky, které chtějí růst a dobře prodávat. Od roku 2018 jsme součástí skupiny Publicis Groupe, motivace pro naší práci ale zůstává pořád stejná: úspěch a spokojenost klientů. Mezi ně patří ČSOB, Remy Cointreau, Makro nebo J&T Banka.

The Smart Story:
Před více než 17 lety se Smart zrodil u prémiového vydavatele, který chtěl vytvořit svůj vlastní reklamní server a mít plnou kontolu nad svou činností. V dnešním světě reklamních technologií je oslovení správného publika důležitější než kdykoli předtím. Pokroky v programatiku přinesly krátkodobé výsledky, ale vydavatelé a inzerertni držící se programatického orožují dlouhodobý úspěch. Posláním společnosti Smart je pomoci lídrům zítřka přejít na radikálně odlišný model reklamních technologií a převzít nad ním kontrolu.
Náš plně transparentní přístup k platformě a obchodní přístup se sdíleným zájmem umožňují prémiovým vydavatelům a značkám získat spravedlivý podíl na hodnotě reklamy při každé příležitosti podle svých podmínek. V obchodním přístupu se sdíleným zájmem jednáte vždy s jistotou a máte kontrolu nad všemi proměnnými pro správnou kombinaci transakčních modelů, kanálů a formátů. Zároveň aktivujete správné publikum pro optimální dosažení cíle.

Granátoví partneři

Teads, The Global Media Platform, unites and empowers the best publishers in the world to connect advertisers to an audience of over 1.5Bn people every month. Teads’ made-for-mobile ad experiences deliver attention and guaranteed outcomes across the marketing funnel.  

Through its end-to-end platform, Teads provides demand-side, sell-side and creative technology to deliver better media effectiveness for brands, better monetization solutions for publishers, and better experiences for consumers.

Teads partners with the leading marketers, agencies and publishers through a team of 800+ people in 26 countries.

O2 Media je divizí nejsilnějšího tuzemského telco operátora s bohatou sítí marketingových informací pokrývající podstatnou část české populace. Naši práci definují hesla: Unikátní informace o zákaznících a jejich chování v digitálním světě. Hodnotná data telekomunikačního operátora. Pokročilé modelování a profilování uživatelů. Vysoce efektivní kampaně. Abychom těmto heslům dostáli, využíváme dostupných dat, technologií a know-how, které nám O2 nabízí.

Prostřednictvím sales teamu pečujeme o portfolio zhruba 500 firem, kterým přinášíme mediální kampaně využívající pro operátora přirozené komunikační formáty jako SMS a MMS, lokalizační SMS a MMS, DM, RTB aj. Za zády nám stojí silný tým big data a v kombinaci s moderními nástroji pro vás, naše zákazníky, vytváříme kampaně pracující s unikátními cílovými skupinami. A to vše v souladu s GDPR, neboť naše data jsou vždy anonymizovaná a agregovaná. Kampaně O2 Media vám mohou pomoci, ať už se pohybujete v jakékoliv vertikále, bez ohledu na to, jestli chcete posílit povědomí široké veřejnosti o vaší značce, podpořit prodeje či získat nové zaměstnance. Splnění vašich cílů je naším cílem, proto vám šijeme kampaně na míru. Více o O2M na www.o2media.cz.

Partner aplikace

 

EasyEvent je komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, dotazy, hlasování, feedback, soutěže, networking a mnohem více. Vaše akce bude probíhat moderně a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

mediální partneři

Zpravodajský portál iDNES.cz nabízí již od 12. ledna 1998 čerstvé informace z domácího zpravodajství, ze světa i z oblasti magazínů.

MediaGuru.cz je zpravodajským webem o médiích, marketingu a reklamě. Je určen lidem pracujícím v médiích na všech úrovních řízení, marketingovým manažerům, reklamním, mediálním a PR agenturám, ale i široké veřejnosti, zajímající se o média a marketing. Přináší původní zpravodajství, rozhovory a analýzy z oboru.

Mediální dům CZECH NEWS CENTER je se svými 4 deníky, 45 časopisy a speciály a 30 weby lídrem na českém mediálním trhu. Vlajkovou lodí je deník Blesk, který je dlouhodobě nejprodávanějším a nejčtenějším deníkem v ČR.

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které vydává 70 regionálních mutací Deníku, 70 regionálních týdeníků a 19 časopisů.

TV Nova je komerční televizní stanicí od roku 1994. Součástí skupiny Nova je i několik webů. Mezi ty nejnavštěvovanější patří zpravodajský portál TN.cz, který přináší novinky z domova i ze světa nebo videoportál NovaPlus.cz, který nabízí zejména oblíbené pořady a doprovodné bonusy z produkce TV Nova.

Skupina Prima byla založena v roce 1993 jako první česká komerční televizní stanice. Společnost v současné době provozuje vysílání osmi televizních kanálů a šesti rozhlasových stanic. Má široké portfolio webů a tištěných magazínů, patří mezí české lídry na poli HbbTV. Od roku 2016 pořádá ročně více než 11 akcí pro veřejnost.

Skupina TISCALI MEDIA, a. s. je tradičním provozovatelem internetových médií a služeb, které měsíčně oslovují 6,1 milionu uživatelů. Kromě vlastního zpravodajství, komentářů a rozhovorů nabízí i specializované weby o vědě (Nedd.cz), videohrách (Games.cz), celebritách (Osobnosti.cz), financích (Našepeníze.cz), filmech (Dokina.cz) a datové úložiště Úschovna.cz 

Od roku 2014 patří do skupiny i společnost ARBOmedia, s.r.o., jedno z nejvýznamnějších media zastupitelství na českém trhu.

Mediální dům Economia, a.s., je důležitým hráčem na poli on-line médií a digitalizace mediálního obsahu a významným vydavatelem ekonomického a odborného tisku. Economia provozuje úspěšné zpravodajské servery iHNed.cz a Aktuálně.cz, řadu tematických internetových titulů a služeb včetně freemailových portálů. Economia vydává deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom a Respekt a několik odborných titulů.