Tato akce již proběhla. Zpět na homapege IAC

Partneři

 • Generální partner

  • logo OneTrust

   OneTrust

   OneTrust je největší a nejpoužívanější platforma v oblasti technologií na ochranu soukromí zaměřená na dodržování globálních práv na ochranu soukromí. Platformu OneTrust používá přes 2000 zákazníků, z čehož více než 200 společností žebříčku Global 2000, k zajištění souladu svých činností s globálními předpisy na ochranu soukromí napříč různými sektory a jurisdikcemi, včetně EU GDPR, ePrivacy (Cookie Law), the California Consumer Privacy Act a dalšími. Dalších 10 000 organizací používá technologii OneTrust prostřednictvím partnerství s asociací Association of Privacy Professionals (IAPP), celosvětově nejširší komunitou v oblasti ochrany informací.

   Tato komplexní platforma je založená na kombinaci různých prostředků včetně inteligentního skenování, dotazníků regulačních úřadů, automatizovaných pracovních toků a uživatelských zásuvných modulů umožňujících automatické vedené údajů, kterými organizace vykazují legislativní soulad pro regulátory a auditory. Přínosem této platformy je obsah ze stovek šablon na základě světového průzkumu v oblasti ochrany soukromí provedeného více než 300 našimi vnitropodnikovými certifikovanými profesionály v oboru ochrany soukromí.

   Na software dostupný ve více než 50 jazycích bylo uděleno přes 43 patentů a lze jej provozovat v EU cloudu nebo tzv. on-premise.

   Společnost má dvě ústředí – v Atlantě v USA a v Londýně ve Velké Británii, a další pobočky v Bangalore, Melbourne, Mnichově a Hongkongu. Rychle se rozrůstající tým odborníků na ochranu soukromí a technologie již zahrnuje přes 650 zaměstnanců po celém světě.

   Více se dozvíte na OneTrust.com.

 • Hlavní partneři

  • logo Clever Monitor

   Clever Monitor

   Clever Monitor je technologická společnost založena v roce 2011, vyvíjející software pro marketingovou automatizaci Clever AIM, který umožňuje středním a velkým společnostem aktivně komunikovat se svými stávajícími zákazníky a automatizovat široké spektrum marketingových aktivit.

   Stovky klientů od Evropy po USA, přes Blízký východ až po Asii využívají službu tohoto inovativního softwaru.
   Centrála v Londýně spolu s dalšími pobočkami v New Yorku, Dubaji, Singapuru, Praze a obchodním zastoupením v Paříži a Berlíně tvoří globální společnost Clever Monitor.

  • logo O2 Media

   O2 Media

   Marketingové služby a služby Big dat poskytuje O2 pod společnou značkou O2 Media. O2 Media nabízí zákazníkům mediální produkty a hledá nejkomplexnější řešení pro firmy s využitím Big Dat. V rámci mediálních produktů nabízí tým obchodníků podle potřeb klientů cílené reklamní kampaně, kam patří SMS a MMS kampaně, lokalizační SMS a MMS, emailové rozesílky, přílohy k fakturám, online reklama nebo reklama prostřednictvím O2 TV. O2 Media rovněž vytváří produkty, založené na Big Datech, se kterými pracuje. O2 má 5 miliónu SIM karet, milión internetových přípojek a 220 tisíc zákazníků O2 TV a díky této databázi zákazníků, tak tým Big Data přichází s unikátními produkty, kdy na míru vytváří analýzy a produkty určené pro soukromý i veřejný sektor nebo podklady pro mediální kampaně. Co je důležité zmínit, že žádná data firma neposkytuje třetím stranám. Výstupem jsou vždy agregované statistiky. Pro více informací nás navštivte na www.O2Media.cz.

  • logo Provident Financial

   Provident Financial

   Společnost Provident Financial s.r.o., se sídlem v Praze, je dceřinou firmou britské finanční skupiny International Personal Finance (IPF), v ČR působíme od roku 1997. Skupina International Personal Finance (IPF) působí po celém světě, celkem má přes 2,7 milionu zákazníků. Britská společnost IPF je kotována na londýnské burze cenných papírů od svého vzniku a podléhá proto přísnému dohledu britských regulačních orgánů. Nabízíme hotovostní a bezhotovostní půjčky do domácnosti. O spokojenost našich zákazníků a o to, aby se potřebná hotovost dostala co nejdříve až k zákazníkovi domů, se denně stará téměř 1500 obchodních zástupců. Jejich činnost podporuje svojí prací 450 zaměstnanců a síť poboček, které jsou v každém kraji České republiky.

 • Partneři

  • logo Adform

   Adform

   Adform je jednou z vedoucích technologických společností v oblasti digitální reklamy na světě. Založena byla v Dánsku v roce 2002. V současné době má pobočky ve 23 zemích v Evropě, Severní Americe, jižní Africe, na Blízkém východě a v oblasti Asie a Tichomoří. Celosvětově pro ni pracuje více než 850 zaměstnanců. Adform poskytuje otevřené technologické řešení, které propojuje zadavatele reklamy s vydavateli, a umožňuje obchodovat digitální reklamu prostřednictvím programatických platforem.

  • logo LCG New Media

   LCG New Media

   LCG New Media je fullservisová digitální agentura specializující se na brandovo-výkonnostní kampaně. Zaměřujeme se na vytváření strategií fungování značek a společností v digitálním prostředí. Navrhujeme unikátní ekosystémy pro společnosti na míru ať už prodejní, brandové nebo v rámci reputation managementu. Specializujeme se na propojování akvizičních kanálů a budování značky skrze sociální sítě a influencer marketing. Jsme partnerem Google a Facebook. Pro naše klienty řídíme kampaně na území Evropy, Ruska a US. Mezi naše klienty patří Omega Pharma/Perrigo, Bubbleology ČR, SK a HU, Galerie Harfa, BigBoard, Festo, a další firmy. V referencích má společnosti jako Česká spořitelna, ASUS, Tour Espana, ERV pojišťovna, ERGO, Ferring nebo například České energetické centrum.

  • logo Project Agora

   Project Agora

   Project Agora představuje oceňované, zabezpečené, nativní a programové virtuální reklamní tržiště. V rámci rozvíjejících se trhů spolupracujeme s vydavateli a inzerenty a snažíme se zachovat a prosazovat vizi široce otevřeného internetu (Keep the Open Web Open).

   Project Agora se zapojil do boje za lepší budoucnost, neboť umožňuje regionálním vydavatelům maximalizovat hodnotu jejich návštěvníků/zákazníků/inzerentů, aby pak mohli dále investovat do obsahu a služeb, které poskytují místním komunitám. Využíváme k tomu prostředky vědy hromadných údajů, programových technologií a unikátních nativních reklamních formátů, a s jejich pomocí se úspěšně snažíme porovnávat miliardy reklamních stop ve 30 zemích s tisíci regionálními i mezinárodními inzerenty. Tímto způsobem jsme schopni nabízet řešení, která pomáhají vydavatelům lépe porozumět jejich zákazníkům a rozšířit jejich řady. Zjednodušeně řečeno, našim inzerentům poskytujeme marketingové výsledky v podobě angažovanosti, kontaktů nebo prodeje prostřednictvím reklamních formátů s vysokou mírou účinnosti a přesně vymezených cílových skupin. Získáváme je od pečlivě vybraných vydavatelů prémiových značek v zemích, kde působíme.

   Project Agora se také stal partnerem společnosti Taboola na 28 trzích v prostoru bývalého Východního bloku (střední a východní Evropa), v jihovýchodní Evropě, na Středním východě a v severní Africe.

  • logo Red Media

   Red Media

   Od roku 2011 měníme svět mediálního plánování. Daty a přístupem. Jsme digitální mediální agentura pro firmy, které chtějí budovat značku a zvyšovat prodeje. Loni jsme se stali součástí skupiny Publicis Groupe, motivace pro naší práci ale zůstává pořád stejná: úspěch a spokojenost klientů. Mezi ně patří ČSOB, Remy Cointreau, Karlovarské minerální vody, Makro nebo J&T Banka.

  • logo Teads Schweiz GmbH

   Teads Schweiz GmbH

   Světová mediální platforma Teads sjednocuje ty nejlepší vydavatele, aby každý měsíc propojili inzerenty s více než 1,4 miliony lidí. Zkušenosti z reklamy vytvořené pro mobilní telefony přináší v rámci marketingového trychtýře zaručené výsledky.

   Prostřednictvím platformy end-to-end poskytuje společnost Teads pokročilé systémy na plánování a správu online kampaní, kreativitu a prodejní technologie, aby zajistila lepší účinnost médií pro značky, lepší řešení pro vydavatele a lepší zkušenosti pro spotřebitele.

   Teads spolupracuje s předními obchodníky, agenturami a vydavateli prostřednictvím týmu 750+ lidí ve 26 zemích.

 • Mediální partneři

  • logo Marketing Journal

   Marketing Journal

   Marketing Journal je serverem o moderním marketingu. Přináší zajímavosti ze světa trendů v oblasti marketingu, public relations, reklamy i sociálních sítí. Nabízí aktuální informace z prostředí marketingu i médií i odborné články od zkušených autorů. Během sedmi let své existence si získal věrné příznivce – denně navštíví Marketing Journal v průměru 1 500 čtenářů. S Marketing Journalem se ve světě moderního marketingu neztratíte.

  • logo MediaGuru

   MediaGuru

   MediaGuru.cz je zpravodajským webem o médiích a reklamě. Je určen lidem pracujícím v médiích na všech úrovních řízení, reklamním zadavatelům, agenturám, ale i široké veřejnosti, zajímající se o média a reklamu. Provozovatelem webu je mediální agentura PHD, která přišla s nápadem přinášet mediální zpravodajství a edukovat všechny uživatele, kteří s médii každodenně pracují, v roce 2007. Na jaře roku 2011 prošel web obsahovými a grafickými změnami s cílem zařadit se mezi nejrespektovanější zdroje o dění na české mediální scéně. Vedle zpravodajských informací a analýz o vývoji českých médií obsahuje i komplexní mediální slovník, objasňující pojmy z médií, dále informace týkající se základů mediálního plánování a přehledů tuzemských mediatypů.

 • Produktoví partneři

  • logo Alza.cz

   Alza.cz

   Lídr internetového trhu a udavatel trendů, taková je Alza. Svědčí o tom nejen rekordní obraty roku 2017, ve kterém Alza utržila podle předběžných výsledků téměř 21 miliard Kč bez DPH, ale také řada inovací na poli e-commerce. Alza doručuje své zboží a má otevřené prodejny i o víkendu. Zákazníci si mohou své objednávky vyzvednout v široké síti samoobslužných AlzaBoxů. Firma také nabízí unikátní klubový program Alza Premium, podporuje start-upy, pro herní a hi-tech nadšence otevřela Alza TechZone v Holešovicích, spustila prodejnu budoucnosti, na Showroomu otevřela profesionální foto-video studio, expozici SmartHome a neustále rozšiřuje své produktové portfolio. Za své úspěchy získala řadu ocenění, například Nejdůvěryhodnější značka mezi e-shopy, Křišťálovou Lupu, MasterCard Obchodník roku atd. Společnost se chová odpovědně, v loňském roce podpořila přes 40 neziskových organizací. Nejdůležitější Alza milníky naleznete zde.

  • logo EasyEvent

   EasyEvent


   Komplexní služba pro digitalizaci eventů, kongresů a konferencí. Guest management, registrace, on-site tisk badge, konferenční aplikace, zapojení účastníků do průběhu akce, dotazy, hlasování, networking, teambuildingové funkce a mnohem více se službou EasyEvent. Vaše konference bude probíhat moderně, hladce a s maximálním efektem pro organizátory i účastníky.

  • logo Instagraf

   Instagraf

   Instagraf je instagramová tiskárna. V dubnu letošního roku oslavíme 4. narozeniny. Za poslední čtyři roky jsme odjeli více jak 700 + eventů, poskládali jsme několik desítek Insta MOZAIEK, vytiskli jsme statisíce fotek a vygenerovali jsme enormní čísla v řádech stovek milionů dosahu a zobrazení na Instagramu. - v současnosti si Instagraf můžete pronajmout po celé ČR, Slovensku a brzy i v Maďarsku.

 • Pořadatel a odborný garant

  • logo Sdružení pro internetový rozvoj

   Sdružení pro internetový rozvoj

   SPIR je profesní sdružení působící v oblasti internetu od roku 2000. V současné době tvoří členská základna sdružení 48 členů. Kromě provozování jednotného, široce respektovaného výzkumu návštěvnosti a sociodemografického profilu návštěvníků internetu NetMonitor, realizuje projekt monitoringu internetové reklamy AdMonitoring, analýzy zásahu reklamních kampaní AdAudit, odbornou konferenci o internetovém marketingu IAC. Ve svých aktivitách nezohledňuje jen reklamní a marketingové služby, ale ve stále větší míře zasahuje do dalších, neinzertních oblastí, jako jsou právní aspekty internetového podnikání, komunikace se státní správou atd. Poskytuje také expertní analýzy vývoje internetového trhu u nás. V neposlední řadě je SPIR samoregulátorem audiovizuálního a autorsky chráněného obsahu na internetu a garantem samoregulačního rámce pro online behaviorální reklamu (OBA) v ČR.

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.