Tato akce již proběhla.

Partneři

 • Generální partner

  • logo Seznam.cz

   Seznam.cz

   Seznam.cz je nejnavštěvovanější český internetový portál, jehož domovskou stránku denně navštíví přes 2,5 milionu uživatelů. Komerční i nekomerční služby Seznam.cz využívají již téměř 20 let ti, co na internetu hledají zábavu, informace či přátele. Fulltextové vyhledávání, Mapy.cz, Stream.cz, katalog firem, e-mailová pošta se 7,5 miliony účtů, zpravodajství a odborné inzertní služby jsou běžnou součástí každodenního života českých uživatelů internetu. Vizí společnosti Seznam.cz je pracovat na tom, aby internet byl nejsilnější české médium a na něm Seznam.cz místem první volby.

 • Hlavní partner

  • logo Mladá fronta

   Mladá fronta

   Vydavatelství Mladá fronta je jedním z největších vydavatelských domů v České republice. Vydává lifestylové magazíny, časopisy pro nejmenší čtenáře a odborné tituly, které profesionálně mapují oblast ekonomiky, marketingu, obchodu, gastronomie, zdravotnictví, stavebnictví a architektury. Od roku 2007 vydává úspěšný ekonomický deník E15. V roce 2012 převzalo vydavatelská práva k týdeníku Euro a o rok později doplnilo své portfolio ekonomických titulů o zpravodajský týdeník v anglickém jazyce E15 weekly. Mezi nejrychleji se rozvíjející projekty patří divize Online s více než 30 weby a mnoha tituly do různých typů mobilních zařízení. Známá je také divize Kniha, která uvádí na trh stovky knižních titulů ročně. Portfolio dále doplňují divize Medical Services, Klientské tituly a MF Events & Congresses.

 • Partneři

  • logo Crimtan

   Crimtan

   Crimtan je sofistikovaná reklamní platforma se sadou nástrojů určených k dosažení nejrůznějších cílů zadavatelů reklamy. Naše unikátní a samoučící se platforma RAMP360 zaznamenává online aktivity uživatelů a vytváří profily podle jejich zájmů, nákupních záměrů a demografických charakteristik, v reálném čase. Crimtan má vlastní pobočky v 10 zemích Evropy. Centrála společnosti Crimtan je v Londýně.

  • logo H1.cz

   H1.cz

   V H1.cz se setkáte s profesionálním týmem zkušených konzultantů a marketérů, kteří rozumí své práci a pomohou vám z vašeho webu i byznysu získat maximum. Na váš web nasadíme analytiku, postaráme se o SEO a konverzní schopnosti vašeho webu, obsahovou i komunikační strategii, sociální sítě, copywriting i e-mail marketing. Přivedeme vám návštěvnost z PPC a displayových kampaní nebo zbožových vyhledávačů. A to celé zaštítíme kreativním nápadem. Poskytujeme i poradenské a vzdělávací služby komplexního online marketingu.

   Více než 50 % našich klientů to s námi táhne už více než tři roky a 92 % z nich by nás rozhodně doporučilo dále. Mezi naše největší klienty patří Generali, HomeCredit, O2 nebo Vodafone. Jsme partnerskou agenturou Google a součástí sítě QUISMA.

  • logo HyperMedia

   HyperMedia

   Společnost HyperMedia a.s. působí na trhu již 15 let a z hlediska návštěvnosti se řadí do TOP desítky. Patří mezi profesionály ve světě online reklamy. Pomáhá svým klientům s oslovením potencionálních zákazníků napříč celým českým internetem, a to nejen díky svým vlastním portálům (např. inzertní portál HyperInzerce.cz, realitní portál HyperReality.cz), ale i desítkám zastupovaných portálů a programatickou reklamou, kdy lze velmi přesně cílit na konkrétní vybrané skupiny uživatelů.

   Více o společnosti na www.hypermedia.cz.

 • Mediální partneři

  • logo Marketing & Media

   Marketing & Media

   Marketing & Media je týdeník o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě. Přináší aktuální informace a analýzy o dění v oboru, exkluzivní výzkumy, data a komentáře. Součástí jsou tematické přílohy M&M plus s analýzami jednotlivých oborů marketingové komunikace. Je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM.

  • logo Strategie

   Strategie

   Strategie, měsíčník o reklamě, médiích a marketingové komunikaci, vychází od ledna 1993 jako první časopis tohoto druhu na českém trhu. Podle mínění respondentů má tradici, vliv, kvalitu a vlastní odborné renomé. Je to titul, který ve svém oboru udává směr, standard a přináší analytický pohled. Všeobecně mají čtenáři ke Strategii dlouholetou důvěru. Jde o komplexní titul, který poskytuje orientaci a vzdělání v oboru a je pro lidi z branže nepostradatelný.

 • Produktoví partneři

  • logo ExpressPrint

   ExpressPrint

   Web 2 Print společnost založena na Slovensku v roce 2007. Působí v regionu střední a východní Evropy (Slovensko, Česká republika, Rakousko). ExpressPrint přináší svým zákazníkům spolehlivé a rychlé tiskové služby založené na nepřetržité automatizaci, inovácích a vynikající zákaznické podpoře. Hlavní rysy služby jsou standardní dodávky následující pracovní den, uživatelsky příjemný W2P objednací proces, On-line editor tiskovin, jednoduchý grafický design zdarma a konkurenceschopné ceny.

   Nabízíme výrobky nejvyšší kvality a nadstandardní peče. Využijte našich služeb a všech výhod, které nabízíme!

   Speciality:
   Web 2 Print, direct mailing, digitální tisk, širokoúhlý formát tisku, tisk dokumentů, náročné tisková řešení

  • logo STRV

   STRV

   STRV je česká společnost působící převážně na americkém trhu. S cílem vyvíjet mobilní aplikace pro tamější startupy založila v roce 2012 pobočku v San Franciscu. Kompletní vývoj aplikací probíhá v České republice, kde společnost zaměstnává talenty z oblasti programování a UX designu.

 • Organizátor

  • logo Sdružení pro internetový rozvoj

   Sdružení pro internetový rozvoj

   SPIR je profesní sdružení působící v oblasti internetu od roku 2000. V současné době tvoří členská základna sdružení 48 členů. Kromě provozování jednotného, široce respektovaného výzkumu návštěvnosti a sociodemografického profilu návštěvníků internetu NetMonitor, realizuje projekt monitoringu internetové reklamy AdMonitoring, analýzy zásahu reklamních kampaní AdAudit, odbornou konferenci o internetovém marketingu IAC. Ve svých aktivitách nezohledňuje jen reklamní a marketingové služby, ale ve stále větší míře zasahuje do dalších, neinzertních oblastí, jako jsou právní aspekty internetového podnikání, komunikace se státní správou atd. Poskytuje také expertní analýzy vývoje internetového trhu u nás. V neposlední řadě je SPIR samoregulátorem audiovizuálního a autorsky chráněného obsahu na internetu a garantem samoregulačního rámce pro online behaviorální reklamu (OBA) v ČR.

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 1,8 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.